На Чернігівщині від коронавірусу помер чоловік, який намагався втекти з лікарні
У Чернігівській області від COVID-19 помер чоловік, який напередодні намагався втекти з лікарні
---
У Чернігівській області від COVID-19 помер чоловік, який напередодні намагався втекти з лікарні